• МИ З ВАМИ

  МИ З ВАМИ

  Якщо Ви любите збиратися з друзями і їхати дикуном на природу, співати під гітару пісні, їсти шашлики, заводити нові знайомства.
 • Відпочинок на свіжому повітрі

  Відпочинок на свіжому повітрі

  Відпочинок на свіжому повітрі завжди пов'язаний з приємною зустріччю друзів або спільними сімейними поїздками.
 • ВІДПОЧИНОК НА ПРИРОДІ

  ВІДПОЧИНОК НА ПРИРОДІ

  За містом, на тлі мальовничих пейзажів у приємній компанії сім'ї і друзів - ідеальний варіант проведення вихідних.
 • АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

  АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

  Спосіб проведення вільного часу, різновид хобі, в процесі якого відпочиваючий займається активними видами діяльності, що потребують активної фізичної роботи організму, роботи м'язів, всього тіла.

Ласкаво просимо

Ласкаво просимо

Якщо Ви любите активний відпочинок, риболовлю, полювання або просто іноді виходьте на природу поїсти шашликів, ми можемо допомогти Вам зробити це зручно, безпечно і красиво. Продукція нашої компанії Alocs пропонує широкий вибір товарів для приготування їжі на відкритому повітрі.

5 причин бути з нами

5 причин бути з нами
 1. 1
  Зручність
  Найімовірніше, даний критерій посуду для кемпінгу – зручність, слід віднести до її мінімальній вазі. Це першорядне якість якісного посуду яке багато туристів ставлять в основу. Легка і зручна посуд для туризму не займає багато корисного простору в екіпіровці, яке так необхідно, для походу чи простого відпочинку на лоні природи.
 2. 2
  Якість
  Весь представлений ​​у нас кемпінговий посуд і посуд для туризму належить до вищого класу якості. Він відповідає всім жорстким критеріям, що вимагають міжнародні стандарти як якості ISO9001, так і екологічної безпеки ISO14001.
 3. 3
  Неперевершеність
  Весь асортимент спеціалізованої туристичної та кемпінгових продукції виготовляється зі спеціалізованого анодованого твердого алюмінію, мідних сплавів і нержавіючої сталі. Результатом використання у виробництві цих матеріалів стало те, до чого багато хто прагне. І це можна охарактеризувати всього декількома словами: посуд легка, зручна, безпечна і нешкідлива для організму.
 4. 4
  Практичність
  Весь посуд для туризму значно зручніше своїх кухонних аналогів. Обумовлено це тим, що вона має, розробляється спеціально для туристів та володіє спеціальною будовою. Навіть одні з найбільших наборів туристичного посуду досить легко компонується і складається, і як наслідок займає зовсім небагато дорогоцінного місця в похідному рюкзаку.
 5. 5
  Увага до деталей
  Вся туристичний посуд і посуд для кемпінгу спочатку розроблялася з урахуванням всіх можливих побажань і вимог, висунутих безпосередніми користувачами. Прикладом може служити запатентоване, спеціально розроблене, зовнішнє захисне покриття, яке захищає посуд від такого неприємного явища як нагар, будь то від туристичної плити, або ж багаття.

Потрібно ще причини купувати у нас!