Про нас

Швидше за все, в житті кожного з нас бувають ті миті, які просто не хочеться ніколи не забувати. Це може бути простий відпочинок серед близьких товаришів і вірних друзів на лоні природи за розмовами біля багаття, коли повсякденна суєта відходить убік, поступаючись місцем почуттю свободи і душевного спокою. Такі моменти не можна ні забути, ні прибрати в найдальші комори пам’яті.

До таких моментів хочеться постійно повертатися. І ось вже протягом майже 10 років продукція торгової марки « ALOCS » дарує нам можливість повторювати ці дорогі і радісні миті життя. Компанія ALOCS є брендом найвищого класу для туристичної посуду та посуду для кемпінгу, активного выдпочинку.

Починаючи з самого моменту створення компанії, ще в далекому 2007 році, нами був обраний шлях тільки поліпшення якості. На сьогоднішній день вся наша продукція відповідає всім жорстким вимогам міжнародних стандартів якості ISO9001 і екологічної безпеки ISO14001.

Представлена ​​у нас продукція для активного выдпочинку, кемпінгу і туризму стане просто незамінною і як для хай навіть невеликий вилазки на природу, так і багатоденних туристичних походів. Наша команда знає що, по справжньому комфортний відпочинок будь то на природі або ж в кемпінгу вимагає якісних надійних і по-справжньому корисних речей. На сьогоднішній день у нашому асортименті присутні:

  • високоякісні набори столового посуду для кемпінгу;
  • туристичні чайники;
  • високотехнологічна посуд для приготування їжі в польових умовах;
  • туристичні столові прилади;
  • спеціалізовані чашки;
  • мобільні газові грубки для кемпінгу і туризму;

До основних переваг продукції для відпочинку на природі від ALOCS слід віднести:

По-перше, це мабуть, краще співвідношення якості та вартості. Наш покупець отримає продукцію ТОП класу має найкраще співвідношення своїх технічних даних, функціонального дизайну за цілком розумні гроші.

По-друге, це практичність . Вся представлена ​​у нас продукція відповідає світовим стандартам екологічної безпеки і якості. І ми готові поручитися, що посуд для кемпінгу ALOCS буде надійним помічником для активного відпочинку на природі.

По-третє, це простота при експлуатації. Спираючись на наш багаторічний досвід розробки різних видів посуду для активного выдпочинку, кемпінгу і туризму, нашими фахівцями були підібрані оптимальні способи, як установки, так і застосування всіх наших товарів.

Працюючи з нашою компанією, ви отримаєте тільки найкращі рішення в сфері туристичного посуду в самі стислі терміни.